Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 22:47   #54
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Rekla je da je trudna i nije od mame dobila reakciju kakvu je očekivala i to ju je pogodilo. Mislim da joj mama nije prava osoba za savjete budući da je sebi sama uništila život jer je landrala okolo i tako zatrudnila i udala se pa odmah rastala nakon nekoliko mjeseci i vratila se starcima. I tako mi je žena živjela sa mamom, bakom i pokojnim djedom u kući u kojoj joj nije baš sve bilo idealno......teško je sa starijima živjeti. Ma..........Uglavnom sada joj je prekrasno sa mnom. Jer je sama svoj gazda u kući i radi šta hoće. I znam da je njenoj mami krivo zbog toga....valjda jer je ostala sama u kući sa babom.
ovdje je kljuc njezinih strahova......

pa kako bi se ona mogla ponasati drugacije od onog sto je slusala citav zivot?


u ovim,jako bitnim,jako osjetljivim trenucima za svaku trudnicu..njezina majka joj ne daje podrsku,ne bodri je,ne prica joj lijepe stvari...nego ju truje.....zalosno,zbilja zalosno!

ako je razumna,ako ste oboje....mozda netko treci da vam da savjet,posve neutralan?jer,kljuc njezinih problema i nesigurnosti lezi u odnosu nje i majke....

ucinila ju je vrlo nesigurnom za zivot,i sav svoj jal i ogorcenost prenijela na nju...zato se tvoja zena ovako i ponasa....
emily_ is offline  
Odgovori s citatom