Pogledaj jedan post
Old 23.11.2013., 19:35   #4514
Quote:
uckvondy kaže: Pogledaj post
jel ikome bilo čudno akd je rekao da nije bilo nikakvih problema među njima i akd je kao objašnjavao.... meni je izgledalo kao da je bilo nekih porblema između glumaca, al da to nisu bili problemi između njih dvoje nego nekoga drugog... takav sam dojam dobila ja
je je, i ja sam to pomislila? rekoh, ma ko se to tamo nije slagao, odmah

Quote:
možda jest izlizano, al zar se nisu dobro slagali?
slike iza kamera, video klipovi, uvijek su se zezali zajedno, grlili... baš se vidjelo da se dobro slažu... a scene su to njihove same i pokazale, pa njihov prvi poljubac je bio wooow... totalno su bili opušteni..a to nije moguće ako nemaš povjerenja u partnera ..
pod ovim "izlizano" nisam mislila ne izjavu da su se dobro slagali, u to ne sumnjam (i predobro su se oni slagali haha ) nego na onaj odgovor koji svi parovi, protagonisti kažu ako ih se pita dal su se spetljali tijekom snimanja il je to samo sve bila gluma (kao i Willa i Maite, Willa i Jacky,Fera i Suzy itd itd.. kaj su spajali u rl, al redom je dolazio taj odgovor- ma neee, samo smo dobri amigosi i tako smo dobri glumci, i ne, nismo skupa u tajnosti)

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
da ostaje žal za boljom pričom i boljim producentom : durica
ali šta je tu je imamo par super scena za pamćenje
bolje išta nego ništa
glupi Dvpjac je fakat zeznuo seriju koja je imala potencijal i s elencom i okvirnom pričom biti jedna od boljih
no, što je tu je. imamo vrh par PyO i još neke likove koji su super. ovo ostalo što prije izbrisat iz pamćenja

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
"Predji preko ponosa ako ti to donese sreću,dobro znaj
da se prave ljubavi rijetko sreću......" : cerek: : cerek:
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...39954009_n.jpg
joj koji citat. uhh
a i slika je

hihih Lolo i Candy tak slatki i otkačeni, bez drame, uvijek vedri i nasmijani. baš lijepo dođe njihova priča, ko melem za oči
Fernandez i Xime.. aaww

ma jel to na njenim zarukama s Krpeljom? joj, al su lepi
ove tužne nebi komentirala
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom