Pogledaj jedan post
Old 08.12.2007., 12:47   #90
jel' moze i meni psihijatar? :bojazljivo:

nego, da krenemo na moj san (sanjan po noci i nezimisljen...neismizljen...ma... )

sanjala sam da mi je (!) arnold schwarzenegger tata.

od neke babe u obitelji (sta ja znam, valjda mi je prabaka.) smo sublimiranom porukom saznali gdje je ista sakrila obiteljsko blago - u obiteljskoj grobnici! hrpa skupog starog nakita na lesevima predaka iz fine starogradske familije (yes, i know )...i neke plasticne posude s njima u lijesovima, ali su navodno veoma vrijedne i imaju magicno djelovanje. uglavnom, baba nije bila prokleta or something, jedino je tajna o lokaciji i uopce o postojanju blaga bila skrivena jer je postojala opasnost da ce ju otkriti blizak muski clan obitelji malicioznih namjera.

uglavnom, arnie...ovaj...tata...se nakanio da usred noci ide provalit' na groblje i oskvrnut' family tomb.

zanimljivo, u isto vrijeme se na tv-u prikazuje cijelovecernji film u kojem je arnie junak koji ide otvoriti family tomb...i sve se desava jednako kao i u stvarnosti...dakle, ako nesto ne napravimo ili napravimo krivo, onda necemo uspjeti postici slijed dogadjaja (koji su, nadamo se, fortunate) kakav je na filmu. uglavnom...

...ja mu kazem: ''de cekaj da se obucem, idem i ja s tobom'', na sto je nakon laganog neckanja i pristao.

e sad...dobar dio sna se odnosi na to sta cu ja obuc' jer je hladno, plus sto idemo biciklima pa da spasim bubrege... i tako ja kopam po onoj robi koja je za pranje jer cu se ionako zablatit' u grobnici pa da ne nosim cisto... a opet, zeljela bih neki lijepi kroj... i tak' ja serem li ga serem...

...da bi se na kraju guverner predomisliooooo jer pada kisa pa mu se ne da ici. wtf! cekaj malo...ja...tu...adrenalin...jbt...vec razmisljam kak' smo fuckin' junaci or something...policija i te spike...a on ne bi jer pada kisa.

ne znam sta se poslije dogodilo, al' u sljedecem snu (cesto ih sanjam barem 2-3 u istoj noci) sam sanjala da me uhodi neki stalker i pokusava me ubiti. takodjer sam isla na wc koji je ugradjen u francuski krevet. na veliko. i nisam imala dovoljno tp-a i morala sam se brisati pred drugima.

i tak'...na kraju sna vozim tudju bebu u kolicima. bila je slatka. stalno sam pazila da se ne probudi. i onda se probudila, a nemirna je pa sam se morala za*ebavat' s njom.

eto.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom