Pogledaj jedan post
Old 01.10.2009., 12:48   #38
Quote:
tanki7 kaže: Pogledaj post
Sve točno kažeš! Problem je jedino taj, što taj depresivnopodcjenjivačkopljuvački stav naši ljudi imaju o svemu! Naravno, jer puno je lakše sjediti i psovati i ovo i ono, nego li se ustati i nešto sam napraviti, urediti, ispraviti. Pa većina nema blage veze o životu. Zamisli onda zadovoljstva za tako neku spodobu, kad uhvati priliku da popljuje , recimo profesoricu!!! Vi ste im kao šlag na tortu. Popljuvati vozača busa, pekara,čistača, to je super, ali profesoricu (koja se jadna ispati da dovede u red 30- tak mladih osoba, vrele krvi) to je ipak nešto posebno! Gledam neki dan 5,6 besposlenih umirovljenika kako stoje i komentiraju rekonstrikciju ceste, pruge, vodovoda, plina, itd.. Šta pričaju? Ma pljuju sve u 16 po izvođačima (arhitekte, inžinjere)! Kolko to traje, kako to rade, pa kad će biti gotovo, ne može čovjek proći ulicom, ja bi to ovako?! Halo?! Neki imaju i 4 razreda i cijeli život su bili najgori šljakeri što postoje! Nisam čuo da je neko rekao: super to rade, treba to sve znati uskladiti, svaka čast, itd.. Toga kod nas nema. Pljuj braco po drugima i automatski pravi sebe velikim (svjestan da si bezveznjak)!

Osoba koja je otvorila topic očito iznervirana izdacima koje ima za školovanje djeteta na drugoj temi o izdavanju računa izvrijeđala je učiteljicu koja je komentirala i rekla kako to ona radi. Koliko sam vidjela čim je učiteljica nemože za ovu osubu biti dobra i poštena.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom