Pogledaj jedan post
Old 23.12.2011., 14:37   #41
Mozda neki na ovoj temi nisu bas najbolje shvatili sta znaci "energetski vampirizam" pa evo pokusacu da dam svoj doprinos, tj. da objasnim iz svog ugla.
Energetski vampir moze da bude svako, ...mozes biti ti koji ovo citas, mogu biti ja, mogu biti nasi roditelji, familija, komsije...dakle svatko od nas moze biti vampir ili svjesno ili nesvjesno mada je veci broj ovih iz druge grupe dakle onih koji energiju uzimaju nesvjesno....

Kako prepoznati energetskog vampira?
Oni uvijek previse pricaju, ne daju ti da dođes do rijeci pa te time prosto i nerviraju....traze nacina tj traže ti slabu tacku da te nerviraju i da te izazovu da se protivis...sto im vrlo lako uspijeva....glas im vrlo cesto zna biti iritirajuci....

Ima jedna caka koju sam shvatila istrazujuci transurfing. Mi se obicno ljutimo kad nam drugi bez pitanja (naravno niko nas to ne pita) uzima energiju. No, u transurfingu fino pise: ako je drugima energija potrebna, dozvoli im viska svoje energije neka je uzmu, ne ljuti se na njih, oni ce je uzeti i potrosice to a onda ce traziti neke druge izvore-njima je veci problem sto tesko dolaze do tih izvora nego onima od kojih se najcesce uzima energija...cak i sam daji energiju, dozvoljavaj da se drugi lijepo osjecaju u tvom drustvu, ...sto vise dajes-vise imas. Oni koji su citali transurfing znaju o cemu pricam.

Ima osoba koje se zastite i ne dozvoljavaju da im iko crpi energiju.Zamisle da se nalaze u zlatnom jajetu i tako meditiraju svaki dan po par minuta ili kad vide potencijalnog vampira u blizini....probala sam i jedno i drugo i moram priznati da se mnogo bolje osjecam kad koristim ovo prvo. Probajte i vi, pa cete znati o cemu govorim.
Energetska pijavica nikad nece biti zadovoljna, nikad nece biti sretna svojim stanjem i zivotom i uvijek ce biti bolesna. Takvima dati kap svoje energije ne kosta nista, ...a oni samo mogu da uce od ovih drugih kako treba biti velik covjek...vrlo jednostavno..nista te ne kosta, energija se svakako obnavlja i dolazi nam iz drugih izvora...
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom