Tema: Predškola
Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 17:52   #50
ima istine što kažete, ali kad se sjetim hrpetine boleština iz vrtića i sada bez ikakve viroze 2 godine. Mala bez viroza kao i mi ostali, sad me frka poslati u gradski vrtić gdje ima svega - u zdravstvu sam pa sam dobro upućena... što se tiče teta i nekakve njihove velike uloge u osposobljavanju djeteta za bilo što - ne vjerujem u to. ako sam ne obaviš posao sigurno ti neće pomoći 1-2 tete na 30 djece koje su pred penziju.

ali to je moje mišljenje i hvala bogu da imamo mogućnosti tako raditi jer ipak velika većina ne može.
koliko mi je poznato tek pred koju godinu je predškola postala "obavezna" ali navodno se to ne provjerava niti na tome inzistiraju. pa rekoh da se raspitam i da vidim koji nam je izbor

ako uopće ne idemo u predškolu i ne daju nam potvrdu - dijete ne može upisati 1. razred? pa kaj nije osnovna škola ustavna obveza ?

zašto smatrate da je predškola toliko bitna - mala tek navršila 6g. - piše, čita mala i velika slova, počela natucati engleski, crta, trenira tenis u grupi, odlična u društvu. ne znam kaj bi u toj dobi još trebala znati. mislim da je i ovo previše...
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom