Pogledaj jedan post
Old 08.12.2010., 18:07   #5
Quote:
vjeverica27 kaže: Pogledaj post
moji roditelji su rastavljeni i nakon rastave su samo na bok i ajd bok, nisu se vidjeli već 10-ak godina, a sad svak ima svog muža/ženu koji će također doći na svadbu..ne bi htjela neugodnjake pa me zanima jel netko imao sličnu situaciju? kak da riješim raspored sjedenja u dvorani? i još one sitnice oko predstavljanja roditelja na ulazu u dvoranu i sl.
Kod nas ti je isto totalna luda kuća po tom pitanju. Njegovi su rastavljeni i uopće ne razgovaraju. Obadvoje dolaze sa svojim partnerima, ali njegov tata i cura mu čekaju blizance, tak da će to stvarno biti luda kuća. Povrh svega ja nemam mamu, pa moj tata nema s kim otplesati prvi ples, tak da ga nećemo imati. Mislim, ples je roditelja, a ne roditelja sa svojim novim partnerima, tak da smo to odmah zbrisali. U sali su svatko za svojim stolom. Jedino mi problem predstavlja ceremonija jer je vjenčanje na otvorenom, pa se stolice slažu u dvije kolone. Mama njegova je super s mojima, tako da će ona biti vjerojatno s moje strane, a njegov tata i njihovi gosti s njegove. Valjda se neće osjećati izoliranima i izostavljenima?
Možda da zamolim u sali da nam slože stolice u tri kolone, pa ćemo tata i ja proći svaki kroz svoj red do matičarke
Ma luda kuća, skroz!!!
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom