Pogledaj jedan post
Old 26.09.2007., 21:07   #92
Quote:
Dren kaže:
Interesantno, al odvratno skupo. Što znači da ste se polakomili za lakom lovicom - što znači da hoćete zaraditi na brzaka - što je odlika lošeg tipstera.
Dakle, loši ste tipsteri.
Logično zar ne?
Inače bih se složio s tobom (i u većini stvari koje si napisao se slažem), ali s ovim ne. Ako netko prodaje parove, to ne znači da je loš tipster. Naravno, ima onih koji bi "što prije zaradili", dignu nekakav hype i nadaju se najboljem, ako krene loše, magla.

Ali ima i onih kojima je dosadilo postati na otvorenim forumima, ljudima koji to ne cijene, pa otvore payservice. O tome jesu li paysiteovi u načelu u redu ili ne vode se diskusije od pamtivijeka. Ja sam nekad imao stav kao i ti - zašto netko ne može, ako je dobar, zaraditi na tim svojim "dobrim tipovima"?

Ali nakon 20 000 postova na 5 betting foruma, promijenio sam mišljenje, i vidim razlog ako netko hoće otvoriti paysite. Naravno, pod uvjetom da to napravi na pošten način.

Ono što mi je čudno kod ovih dečki je da ih nikad nisam vidio. A mišljenja sam da ako netko želi otvoriti paysite, prvo treba neko vrijeme pisati besplatno, da ljudi dobiju "sample" kako će to izgledati.

Ovako na slijepo ne vidim tko bi razuman platio pa makar i 1 €. Čisto iz principa.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom