Pogledaj jedan post
Old 09.06.2010., 11:47   #66
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
Mislim da tekuci nece biti uvjet za online kladjenje nego samo OIB i osobna mozda kod uplate-isplate kao dokaz da si to ti i da si punoljetan.

Tekuci racun samo ako ces htjeti uplacivati putem e-bankarstva ili traziti isplatu na tekuci ali to bi trebalo biti samovoljno.

A s ovim se ne slazem da banke ne vole da se klade klijenti. Boli banke k.. sta ti radis ako imas sve uredno kod njih i nebi trebalo biti nikakvih prepretka sta se razvila 'suradnja' sa supersportom ili fortunom. Banke ne vole samo kad nisi uredan...

a kladjenje je potpuno legalno i cisto tako da banka nema sta uvjetovat, usporedio bih kladjenje sa online shopovima jer nema razlike..
Ma podrazumijeva se da je klađenje legalno. Ako si uredan u banci ne bi trebalo bit nikakvih problema. Ipak u nekim situacijama ti baš nije zgodno. Recimo ako dižeš kredit ili tako nešto, a banka zna da se kladiš nećeš kredit dobit samo tako. U raznim situacijama ti to može bit problemčić. Mene osobno to s kreditom i ne brine. Ja sam se s kreditima dovoljno opekao tako da mi ne pada na pamet dizat kredit ali mislim da nije baš zgodno makar opet kažem, ti si u pravu, klađenje je potpuno legalno i normalno da to njih ne bi trebalo bit briga.
__________________
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Algy is offline