Pogledaj jedan post
Old 01.03.2012., 21:08   #82
Meni se sviđa ova ideja sa specijaliziranim temama, odnosno da postoji tema klađenje na nogomet u koju će se samo postati nogometni parovi sa korisnim informacijama o tim parovima od strane onih koji detaljno prate nogomet, isto tako i za košarku i za tenis i za moto i dr.

Ne mislim da je to nepregledno, baš naprotiv...mislim da je to puno preglednije nego što je dosad bilo (otvoriš zadnju stranu teme klađenje na NBA, po potrebi malo vratiš unatrag i bez većih problema nađeš i pročitaš komentare od toga dana i najsvježije informacije o ekipama, ozljedama i drugim stvarima; u pravilu se o većini parova povede kvalitetna rasprava i napišu korisne stvari), također mislim da će se tako reducirati i broj beskorisnih postova i trollanja (NBA i tenis teme po mom mišljenju sasvim solidno funkcioniraju no uvijek može i bolje )

@mr. No...daj mi objasni malo šta je to funkcioniralo i više nego odlično?

to da je tipster otvorio temu Četvrtak sa postom Arsenal- Tottenham 1...tip dana, sretno! na što se netom nadovezao supertipster Arsenal- Tottenham x2 vjerojatno čisto iz inata iza čega bi uslijedila rasprava o statistici unazad 10 godina odigranih tekmi između ova dva tima, te bi nakon masovnog skidanja svetaca za vrijeme i nakon tekme od strane cijenjenih korisnika bez ijednog suvislog posta uslijedila reakcija moda, i tako iz dana u dan

ili možda misliš na ono kad netko stavi deset parova, ulog: 9/10 ili kad dođe netko pa napiše...info:Al Ahli @2,50 poklon!! pa u slučaju eventualnog prolaska dođe sam sebe kvotat sa jednom kurčevitom ili ga u suprotnom više nikad ne vidimo

ima i na NBA temi beskorisnih postova, ali isto tako ima i puno više ekipe koja svoje parove malo i izanalizira, također moja nekakva percepcija i što se tiče recimo tenisa je da otkad se rasprava o tenisu preselila sa dnevnih tema na posebnu temu o tenisu je da su se i tamo pojavili neki ljudi koji ipak nekog qrca i znaju o tom sportu i koji su to voljni i podijelit s nama ostalima

moje mišljenje je da bi ova promjena samo mogla podići kvalitetu ovog (pod)foruma, barem se nadam da će smanjiti broj trollova i padobranaca koji svaštare i ustvari ništa od toga na što se klade zapravo ni ne prate onako kako bi trebalo

također nemam ništa protiv rasprave o pojedinom paru, dapače, ali smislene i pravovremene

još kada bi se počele i vodit evidencije uloga i stanja unita...ali malo po malo
panderas is offline