Pogledaj jedan post
Old 18.10.2006., 10:31   #11
Quote:
polly kaže:
svaka dijeta nekome vrijedi
meni je ova grozna jer prvo recept za juhu je užasan i ja to ne bi mogla jesti ma koliko volila povrće
kombinacija zelja, paprike i celera je po meni dobra samo za zlijat u wc bez prethodne konzumacije
zatim ne bi mogla podnjet voćni dan, previše šećera, bilo bi mi zlo
i tako dalje

ali ima ta dijeta svoje poklonike
moja teta bucka (šira neg duža) je godinama (radi se o 20-tak godina ) pokušavala smršavit
ta dijeta je bila prava za nju
skinula je 20 kila u 6 mjeseci, što je taman jer nije prebrzo, a i imala je tad već 50 i koju sitnu godinu
sad kad nabaci koju kilu, odmah kuha čarobnu juhicu
ma uopce nije stvar u juhi, to je samo aromatizirana voda, inace ja volim juhe pa mi je i ta dobra. Nema gubitak kila nikaj s juhom jer isto tak mores umjesto juhe piti vodu, skoro su iste kalorije. Stvar je u obratu metabolizma gdje ti prva 2 dana praznis crijeva i smanjujes ugljikohidrate kao najvaznije za energiju a ne koristis masti. Kasnije povrce zbog motiliteta pa banane zbog kalija i mlijeko zbog laktoze pa samo meso pa meso plus povrce za motilitet etc. Zapravo cijelo vrijeme si low na ugljikovodicima osim lako probavljivih iz voca. Vidis da ne smijes visoko kaloricne ugljikohidrate kao krumpir ili tijesto, tek na kraju riza. Juha je da ti zavara glad i nist drugo.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom