Tema: Loto II.
Pogledaj jedan post
Old 09.02.2018., 13:21   #2875
Kad imam jedan broj, 5 recimo, onda mi je na dnu zbroj uplata samo za taj broj, a ev dobitak je isplata ako izađe. Uplata 496, isplata 625 uhljeba. S time da su tu ubrojane i uplate koje još nisu osvojile ništa jer su na čekanju....;O)....

Brojeve "analiziram "prije, pa neke uplaćujem s manjim dobitkom, neke s većim, ako se to može tako kazati. Jer ima nekih brojeva koji žele izlaziti svako nekog vremena, a nekih kojima se baš i ne izlazi, nego idu po serijama. Malo idu, a onda se sami stave na čekanje, pa izađu.
Recimo 21, taj nije izašao 39 kola do danas. A prije zadnjeg izlaska je izašao u 21 kolo 7 puta.

Za pretpostaviti je da će taj izaći uskoro, ali sam prije ohohoho godina popušio čekajući neki broj kad sam igrao na onaj koji nije izašao najduže vremena.

Sad sam stariji i pametniji ...;O).. zato sad igram s malim ulozima, više brojeva odjednom, i onda se nadopunjavaju, jedan izađe, drugi čeka itd......

A zadnja kolona je norveški , tu igram najčešće izvučen par 8 i 21, jer je koeficijent 20, a 7 od 34 se izvlači.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom