Pogledaj jedan post
Old 19.07.2003., 01:29   #5
Draga Dolma možda imamo slične probleme!ja imam bebu (curicu 2mj. i 7 dana i dečka 5,5 godina on nije ljubomoran na nju kada bi gledao čovjek ponašanje prema njoj, tepa joj ljubičica moja, lutkica, ljubi, grli, mazi, pere, ujutro kada se digne odmah prvo nju ljubi, jedino ga ljuti kada plače pa ima zadatak stavljati dudu jer ona jako voli dudu, a on se onda ne može igrati. nego ako ja nešto radim hladim flašicu onda joj mora staviti dudu, čak joj je i ime izabrao Petra itd. Međutim, ipak je on ljubomorko jer traži pažnju da se igramo s njim, moramo se maziti, a kad mu kažemo sada mama ili tata moraju to i to napraviti budemo poslije, mali razmaženko se nađe uvrijeđen i onda bi se i potuko..Ja mu kažem budi tiho seka spava , a on onda nekad baš voli malo prkositi...Naviše me brine njegova tzvrdoglavost što uvijek misli da mora biti po njegovom, a već 3 mj. ne ide u vrtić, jer prvo sam rodila, pa je vladao bakterijski meningitis pa kozice pa se malo i opustio, sad će on od 8mj.No mislim da će se sve to stabilizirati , jer i njima je to novo, pogotovo mojem klipanu koji ima pet godina i razmazili smo ga do ibera, a sada bi htjeli da on se promjeni. Njima treba samo puno puno pažnje i razgovora tako ja radim prema svojem i mic po mic bit će rezultata.
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom