Pogledaj jedan post
Old 03.03.2011., 15:11   #6
Evo i mene opet,mali update:

POKLANJAM ili se MIJENJAM:
-dm bon,Bubchen krema za tuširanje za trudnice,200 ml,5 kn popusta (vrijedi do 31.3.),
-dm bon,Bubchen losion za tijelo za trudnice,200 ml,5 kn uštede (do 31.3.),
-25 % popusta na Dreft Baby and sensitive od 3 L,u Konzum Super (7.3.-20.3.),
-25 % popusta pri kupnji omekšvača Lenor Sensitive 1 L,u Konzum Maxi i Super(4.4.-17.4),
-25 kn popusta pri kupnji pelena Pampers Premium (razne veličine) u Konzum Super (21.3.-3.4.),
-dm bon na Nivea baby Nutri Sensitive mlijeko za tijelo 200 ml,5 kn popusta (do 31.3.),
-dm bon,Bubchen pjena za kupanje 400 ml,7 kn uštede (do 31.3.),
-dm bon Johnsons baby šampon od kamilice 500 ml,5 kn uštede,
-Hipp gotove mliječne kašice,svi okusi,250 g,3 kn uštede,
-Vanish Oxi Action ili Crystal White odstranjivač mrlja,500 g,dm bon,16 kn uštede,
-autosjedalica Maxi-Cosi,Cam i Neonato,svi modeli,grupe 1-2-3,100 kn uštede (baby media shop & magic baby),do 31.3.,

-Konzumove popuste iz Dječjeg kluba na:
Bebimil čajeve,Nestle Cerealac napitak,Bebivita griz,Alete kašice i sokove,Hipp voćne kašice,voćne pločice,
Lino keksolino,sokove i pahuljice Ekozona,Nivea kozmetiku za bebe,Huggies vlažne maramice,
Hipp vlažne maramice,Violeta vlažne maramice (2+1),
Pampers Premium pelene (15 kn ušteda),podloge za presvlačenje,Olea kozmetiku,Chilly intimni sapun,
Nuk dude varalice i staklene bočice,Avent bočicu s nastavcima od 3 mj,Tristar štapni mikser (60 kn ušteda),Tristar kuhalo vode,majičica 5 kn ušteda,set za krevetić 50 kn ušteda,slikovnice + dvd (Bumba,Peppa Princess,Godišnja doba,Princezine priče),
Chicco omekšivač rublja (20 % popusta)...
Popusti vrijede do 13.3.,pa ako kome treba,požurite

POKLANJAM Hipp-ov trudnički kalendar...na kraju su kuponi za blizance za Hipp-ov poklon paket..pa bi poslala nekoj mami s blizancima ili nekoj trudnici.
Imam mnogo baby naljepnica za auto,pa ako kome treba,šaljem....

2 melem tester-kreme,poklanjam ili mijenjam..

Ono što meni treba su:
-Nivea platnena igračka ili lančić za dudu (iz nove DM Nivea baby nagradne igre). Ja imam viška ručnik i čarapice,te Nestle podložak za jelo..pa ako netko ima viška igračku ili lančić možemo se mijenjati...
-Lino naljepnice za na zid (iz Lina Rižolina),
-dm popusti na Dreft baby 1L,Lenor omekšivač za bebu 1L,vlažne maramice.....

Bilo bi super kada bi sve otišlo na jednu-dvije osobe...
Ponudite što imate

Zadnje uređivanje Corina26 : 03.03.2011. at 15:18.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom