Pogledaj jedan post
Old 10.11.2007., 14:13   #3
Quote:
damsovk kaže: Pogledaj post
Podstanar sam na 3 katu i imam problem. Naime, stanari odmah ispod mene učestalo se žale na sve i svašta pa krenimo redom.

1. Nesmijem puštati vodu u kuhinji poslije 22:00h jer se njima čuje protok vode i nemogu spavati.

Rješenje: Promjenili smo ventile na vodovodnoj instalaciji misleći da je to uzrok (cca 500kn) ali njima se i dalje čuje, pa sad ne puštamo vodu u kuhinji nego u kupatilu.

2. Djete ne smije hodati po stanu prije 07:00 h, lupa im. Nemam rješenje za ovo.

3. Kad dođu gosti sa djecom (ukupno troje djece) normalno se zaigraju ali to sve njima jako lupa pa tuku s šipkama po cijevima od radijatora kako bi nas upozorili i djecu izveli napolje.

4. Slušanje glazbe ili gledanje dvd-a na kučnom kinu uz normalnu jačinu u normalno vrijeme (oko 18:00h), njima smeta i eto ih odmah na vrata. Ja smanjim ali nije to onda film kako se treba gledati.

5. Ovo je i najbolje od svega. Došli na vrata neki dan i žale se kako mi djete plače svaku noć oko 3 sata i to njih probudi i nemogu oni normalno spavati.
Istina, djete zaplače uzme bočicu i zaspi.

Što da ja sad napravim tu, da im j.... m...... i posvađam se. (Ali nisam takav tip) a i to su sigurno luđaci, pa tko zna što sve mogu napraviti.
Da zanemarim upozorenja i radim po svom, bili bi mi stalno na vratima
Da im zaprijetim tužbom jer me uznemiravaju bez opravdanih razloga.
TO SAD VAS PITAM?

a da nisi ti taj kojem se ja stalno žalim da mu djeca preglasno viču i lupaju??

Znaš vi imate veliki i ozbiljan problem koji se zove LOŠA IZOLACIJA. Pretpostavljam da je tvoja zgrada novogradnja.. (blažene stare autro ugarske zgrade).

Moj dečko zivi u jednoj novogradnji i susjedi iznad mene ja stalno se svađam sa njima. Imaju dvoje djece, djeca su divlja! Isto kada im dođe društvo, igraju se lovice po stanu (kako on kaže isto kao i ti 'ZAIGRAJU SE').
Nije istina! I ja sam bila dijete i znala sam kaj smijem a kaj ne. Zgrada nije TVOJA i takvo opravdanje ti ne stoji.

Ok, ako beba plače u 3 ujutro, fakat nisi kriv i tu si nemoćan, kao i kad se netko ide piškiti i pustiti vodu! (to su gluposti).

Ali da ti djeca idu spavati u 22.00 (odnosno da ne imaju stampedo po kući), u popodnevnim satima od 15-17 da ne viču i ne skaču.. to je kućni red zgrade!

mogli bi oni tužiti tebe (kao kaj sam ja rekla ovim iznad) dapače, tuzbom zbog imisija!!!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom