Pogledaj jedan post
Old 20.07.2011., 06:22   #4581
Da li bi vi prijavili susjeda do vas, ali da je on također vaš kolega na poslu i frend? Možda je čudno što pitam, ali koliko znam oni su se tek nedavno upoznali. Ona lijepa, fakultetski obrazovana, on je inače baš miran i povučen čovjek i nikad nije imao problema. I sve tako super donedavno dok jedno večer nisam čuo jakuuuuu galamu, ma užas. Ja reko je li kolju tamo nekog.


I kad sam "uletio" da vidim što se događa, žena je ležala na podu, sva krvava. E sad je malo nezgodno da ga prijavim jer on radi u policiji i sad zna da sam ja to vidio, i siguran je da nema niko drugi osim mene da bi ga prijavio.

Pa sam zato malo u nedoumici, ali eto ipak mislim da je njena stvar da to rješi jer inače djeluje pametno. To je bio zadnji put da se čula neka galama, ma moguće je da su to rješili među sobom.
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom