Pogledaj jedan post
Old 21.09.2006., 02:19   #15
Melkor je to jako lijepo rekao...

Kao prvo : oni koji traze sisteme,a kasnije te sisteme i igraju,osudjeni su na propast..i to iz jednostavnog razloga sto brojevi nemaju pamcenje i nema nekog redoslijeda kako bi oni morali padati...jednostavno padaju...

Kao drugo : ona prica o programiranju elektronskih ruleta mi ne lezi...vec je matematika ta koja radi svoje i mislim da nema potrebe za drugim stvarima...Uostalom,koliko god tehnologija bila napredna,ne vjerujem da moze elektronski svaku kuglicu baciti tocno(citaj:TOCNO!) istom brzinom.Jer ako baci za 0,0001 sporije ili brze(laicki receno,primjera radi),to moze rezultirati da kuglica pocne padati par cm prije ili kasnije,a onda moze udariti u one zvijezdice,pa totalno promijeniti putanju,ili se odbiti od cilindra na drugaciji nacin...ili jednostavno zavrsiti na drugoj strani cilindra...I sve to zbog jako malog odstupanja u izbacivanju,a mislim da toliko precizno ne moze biti...pogotovo jer izbacuje na zrak...

Ja se bavim tim poslom,i kao vecina croupiera svako toliko odem odigrati malo - Jeste ikad vidili konobara da ne pije??? Nekad dobijem,nekad izgubim...
Stvar je u tome da ne moras izgubiti!!Ako te posluzi sreca,ubodes nesto $$$ i odes doma.Samo treba znati stati...a to je rijetkost...
Vrijeme je najveci saveznik kockarnicama,i na duge periode svatko je u minusu!!!

- Einstein je jednom rekao da se moze dobiti na ruletu pod nekim uvjetima:da se ima neogranicen broj novca,neograniceno mnogo vremena i neograniceno velik maksimum(nema limita)...
-Francuski svecenik koji je izmislio francuski rulet(sa jednom nulom) se nakon nekog vremena ubio - jer nije nikako mogao pobijediti...

Bio sam svjedok svakakvih dogadjaja:
-jednom sam bacio 17 crvenih zaredom
-jednom sam bacio 4 put zaredom 32 (isto tako i 28)
-jednom sam bacio 32,0,0,0,26 (oni koji znaju di se nalaze ti brojevi znaju o cemu pricam)
-jednom sam bacio 10 puta zaredom unutar 5 brojeva
-jedan je gost ganjao prvu kolonu(1,4,7,10,13,...) i nije padala 15ak puta - izgubio je 30,000 tadasnjih maraka
...
......
.........
Ali to nista ne znaci - jednostavno se desilo i tocka,jer vecinu puta sam bacao na sve strane...

Da se razumijemo : postoje oni sa aparatom koji je mjerio unutar kojeg sektora bi kuglica mogla pasti - jer matematicki mi je dovoljno da znam koja 2 broje nece 100% pasti i ja sam bogat covjek...pa postoje price o magnetima...pa price o cilindrima sa uzim i sirim brojevima...ali to je vec nesto drugo...

Rulet(ili opcenito kocka) moze biti lijepa razonoda ako ga se shvati kao hobi...ali ako ga se gleda kao nacin zarade,onda jao se ga tebi...
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom