Pogledaj jedan post
Old 16.07.2007., 16:36   #1
Što astrolog/astrologija može učiniti za čovjeka

Iako se ova tema provlaci kroz brojne astroloske tekstove kao i kroz neke postove ovdje, mislim da zasluzuje i poseban topic.
Mene je na ovo potakao nedavni razgovor s forumasem - astrologom sasom62 u vezi natalne karte mog djeteta.
Vec samo jedan kvalitetan jednosatni razgovor, uzgred i besplatan (sto naravno ne znaci da on bas treba biti besplatan, jer i astrolog ima osobni zivot i vlastito dragocjeno vrijeme...) napravio je vec prvog dana puno pozitivnog - osvijestivsi neke potisnute stvari u nama (u meni i posredno u mom suprugu), a rezultat je bila trenutacna "povratna reakcija" naseg djeteta koje je reagiralo radoscu, euforijom cak (sasa zna na sto mislim)

Bez obzira na cinjenice izvedene iz natalne karte (koje su uostalom podlozne i razlicitim tumacenjima, ovisno o sposobnosti i osobnosti astrologa) , astrolog svojim pozitivnim stavom i ljubavlju prema covjeku, te svojom sugestivnoscu i intuicijom, itekako moze uciniti i vise od npr. psihologa, psihijatra, ili recimo svecenika

Sasa62 - hvala jos jedanput za dobro djelo

A svim buducim malim ili velikim astrolozima i tumacima, ovaj topic (ako ode u pravom smijeru) moze pomoci da shvate da osim velikog "teoretskog" znanja, iskustva i talenta ; u svemu veliku ulogu igra upravo "stav" i ljubav prema covjeku (koja se odglumiti ne moze) .
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom