Pogledaj jedan post
Old 15.02.2008., 00:24   #16
Vlad, naj se smijati, al ja sam sličnih dimenzija 3x6 radila štalu sa boksovima za moje koze, pa sam imala isto tako dileme većih razmjera, jer kad jarac (a i koza) kresne onda toga više nema. nisam ništa betonirala osim kutnih greda 12x12 u zemlju. tak da mi je jasna tvoja želja za nebetoniranjem

- zakaj ideš na jednu vodu ?
- zakaj radiš relativno jaku izolaciju? (pogotovo krovnu)

ja sam išla na jednu vodu, al' sam naslonjena na zid i onda je to najlakši posal. estetski je to vrlo tako - tako. ak' je slobodnostojeća meni bi bilo ljepše na 2 vode.
ak bu ti to radionica onda mi je izolacija ok, ali po zimi bez grijanja ni tu nemreš niš delati, a jako ti poskupljuje izradu.
ja sam pred 5 godina, bez izolacije, sa daskama colericama (na spoju druga uža daska sprečava propuh), sa crijepom od stare zgrade, bez poda potrošila oko 5.000 kn.
daske su bile bolja kvaliteta i izabrane relativno jednake širine, šarafi i metalni kutnici isto dosta koštaju, krovne letve su me izbezumile u koštanju i kad se sve po malo zbroji to je cijena poštena.
osb ploće su praktične, ali mislim da su ružne. preružne. i truse se tam gde ne treba.

mislim da te nije uvrijedila izjava o namjeni objekta koji sam ja radila.
vjerujem da to prihvaćaš kao informaciju i ništa ružnog ne stoji iza toga.
baš me veseli da se opet imamo o ćemu malo "svađati"
__________________
dear Lord,everyday in every way teach me to tend to my own business and to keep my big mouth shut...
especially when I don't know what I'm talking about
chateauxdeif is offline  
Odgovori s citatom