Pogledaj jedan post
Old 19.11.2011., 19:16   #20
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Ne, jer se navikne na stalne podražaje, trlja se o odjeću i to.

Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Neobrezanom je glavić osjetljiviji jer je većinu vremena pokriven pa kad ga "otkriješ" je jel, osjetljiv.

Obrezanom koža na glaviću zbog izloženosti odeblja i postane neosjetljiviji.

Jasnije?
Quote:
mio mao kaže: Pogledaj post
nije osjetljiviji obrezani, zato jer mu je "glava" stalno vani i stalno izložena trenju (dok hoda, u gaćama), pa tako postane manje osjetljiv nego ona "glava" koja izviri, da tako kažem, samo u posebnim prilikama
ahaaaa...nisam na taj način razmišljala...a bome ni primjetila u praksi

Quote:
mio mao kaže: Pogledaj post
moje iskustvo je da obrezani nisu bolji. osim možda kad imaju 15 godina pa im je bitno da ne svrše prerano, što se muškarcima kada su svježi u seksu često događa. naime, kod obrezanih je kasnije problem što postanu puno manje osjetljivi nego neobrezani, i imaju problema sa svršavanjem, štajaznam, kao da im se otupi osjet. sve je to ok, ne treba seks ni trajat 5 minuta, ali bogme ni satima (barem meni dojadi). nije baš neki provod kad ti svršiš par puta a on nikako ne može, meni se nakon toga događalo da mi se više jednostavno ne da, a opet glupo je da on ne dođe do kraja...
uglavnom, s obrezanima su mi generalno bolja iskustva...
ni to s brzim svršavanjem nisam primjetila da je vezano uz godine,vidjela sam sve u svim dobima,a ni povezanost obrezanosti s osjetljivošću nisam primjetila..da zaključujem po svom iskustvu prije bi rekla suprotno
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom