Pogledaj jedan post
Old 12.01.2009., 10:22   #81
Quote:
hrvac kaže: Pogledaj post
isprobao sam nakratko,ali nije baš "user friendly", mora se sve raditi mišem i sve su padajući izbornici.Tako da mi se ne sviđa takav način rada.

ali program je besplatan što je za svaku pohvalu

nedavno sam se registrirala za testiranje programa e-računi pa ću se samo nakratko nadovezati na prijašnji izjavu. Kolko sam ja to isprobala, program se može koristiti i bez klikanja mišom, ako se koriste tipke tab i alt u kombinaciji s f(1,2,3,...) tipkama. da, i još sam uspijela napraviti prečace u alatnoj traci, pa sam ubacila tipku za novi račun u "prvi plan" i pokrećem ju kombinacijom alt +f1. Meni se to čini dosta praktičnim.

a uz to mi se sviđa što s tim programom možeš voditi i obrt i d.o.o.., tak da ne treba kupovati dva programa.

Ako se gleda na cijenu, mislim da ni jedan drugi program ne nudi toliko funkcija na jednom mjestu, ko taj, barem prema mojim dosadašnjjim iskustvima. Nije potrebno kupovati svaku funkciju posebno, ja sam dobila u jednom paketu i fakturiranje i obračun plaća i glavnu knjigu, vođenje obrta, putne naloge...), a za 150kn mjesečno.

Isplati se isprobati, 30 dana je besplatno. brisan link-reklama

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 17:12.
**Mila** is offline  
Odgovori s citatom