Pogledaj jedan post
Old 11.12.2011., 17:43   #119
Bromergon

imam pitanje,već sam davno prije pisala o svom stanju,ukratko da ponovim: imam 26god.,bila sam na operaciji prolaktinom tumoru cca 10mm 2008.god. u 7.mj. (kad mi je bilo 22.god.),godinu i pol nakon toga sam bila Cortefu za kortizol i Minirinu za nadbubrežnu žlijezdu,nakon toga do prije mjesec i pol bez ikakve terapije al sam stalno i dalje imala poviše prolaktin,nakon operacije relativno malo cca 30 al sad opet se povečalo do cca 60.stavili su me na Bromergon koji nikako ne podnosim a pijem ga po uputstvima na pun želudac navečer.prva dva tjedna kako sam počela pit sam bila na bolovanju jer doslovce nisam mogla izać iz kreveta:mučnina,vrtoglavica,slabost,nizak tlak (a i inaće imam nizak tlak tako da je bio još više snižen),uglavnom nakon ta dva tjedna bilo mi je kao malo bolje premda su mi se ti simptomi stalno javljali al sam nekako izgurivala premda sam se skoro pa svako jutro dok sam se premala na posao pitala hoću li uspjet doć do posla a da mi putem ne pozli.i sve sam to nekako gurala do prije 2 dana kad sam se srušila u nesvijest u kupaonici nakon cca 3 sata što sam popila tabletu i malo si odspavala na kauču.pukao mi je film i ne da mi se više tako zajebavati da si doslovce ništa ne mogu organizirati niti neplanirano napraviti jer se sve treba ravnati po tome kako ću koji dan reagirati nakon što popim tabletu,kao i jutro kasnije da se pitam što ako mi pozli na putu do posla.sutra ću potražiti dr.u vinogradskoj i tražiti neku alternativu za Bromergon jer to više ne mogu piti niti trpiti.čitajući po forumima čula sam za taj Dostinex al neznam ništa detaljnjije o njemu osim da je zamjena za Bromergon i da se puno lakše podnosi.da li ga dr.i daju umjesto Bromergona??da li ide na recept??kakve su njegove nuspojave??kako on utječe na smanjenje prolaktina??ima li itko da zna išta o njemu??bila bih jako zahvalna na bilo kakvom odgovoru.

Butterfly0202, ekspertiza specijalističkog tima ti je novi naziv za konzilij i ti trebas donjet uputnicu za to u vinogradsku da se sakupi stručan tim (endokrinolog,neurokirurg,rtg ing.) za analizu tvojih nalaza,a vremenski period kad ćeš doć na red je nepoznat s obzirom da se oni okupljaju mislim samo srijedom,ali računaj na nekih cca mjesec dana ako ne i više.
__________________
Life isn't about surviving the storm; but how you dance in the rain.
cmooka..!! is offline  
Odgovori s citatom