Pogledaj jedan post
Old 22.11.2006., 00:23   #17
Quote:
copper kaže:
a cek malo...
sad mene nesto drugo brine...

jel ti imas samo veliku mesnatu picku ili imas veliku, mesnatu, SIROKU picku?

jer ako je njena sirina proporcionalna njenim drugim dimenzijama onda to i nije neki plus. ali ako je prosjecno uska(siroka) a velika i debela izvana onda je to finnnaaa picka!

Ma nije baš tako široka . Po širini mi izgleda normalna.

A nije mi "razrađena". Imala sam samo jednog frajera i to prije više od pola godine.

Evo vidiš što se događa kada se tema briše. Već sam bila dala ovo objašnjenje.

U moje "vagine" su mesnate velike usnice a male usnice i nisu baš mesnate. Meni izgledaju normalno.




Evo dodat ću još i objašnjenje zašto sam (među-ostalim) pokrenula ovaj topic (copy-past sa žalbi i pritužbi):

Ja nisam imala nego jednog tipa i s njim sam bila ono, onako kako bi se riješila djevičanstva. A taj tip je bio ful zaljubljen u mene i baš sam mu se sviđala (dok se on meni i nije tako sviđao).
On je mene prvi po pički dotaknu, lizao i pojebao, kužiš. On je bio prvi i jedini. I njemu je bilo dobro (jer je u mene bio zaljubljen pa je to i za očekivati).

E sad, od tada je prošlo dosta vremena a ja sam se u ovog tipa baš zaljubila. Situacija je malo obrnuta.

Ja samo hoću znati od iskusnih fakera, koji su promijenili dosta curica - kakav im je to doživljaj s debelom i velikom pičkom. Pa što u tom pitanju ima loše ?
muf is offline