Pogledaj jedan post
Old 02.03.2009., 21:10   #89
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Imam pravi popis stanovništva, sa pravim brojkama naselja,npr. dakle Osijek ima točno 90.000 st,a ne 110.000 kao na wikipediji,jer većina podataka kolaju po jedinicama lokalne samouprave...

Da pojasnim:
"Grad Osijek" je zapravo općina Osijek,koja sadrži i Nemetin,Klisu,Tenju itd...

Slično je i za Zadar u za veliku većinu ostalih gradova...

Također imam točne etničke podatke o narodnosti,vrlo detaljno po svim naseljima, tako da odgovaram na sva pitanja...


Dakle koje god selo ili grad vas zanima, imam točan broj stanovnika i etnički sastav...
Dobro nek imaš al hajde ti nama ovdje povuci paralelu između demografije R Hrvatske i hrvatskog pučanstva u BiH.

Ovdje se često licitira nekakvim velikim ciframa hrvata iz BiH koji se rađaju u Hrvatskoj radi nekih beneficija i sl.

Hrvatska je izgleda u tolikom minusu da ni ova ogromna cifra novorođenih Hrvata iz BiH ne popravlja tu sliku.

Eh ja sada tebe pitam kakva je populacijska politika u Hrvatskoj? Da li onda radi na uvozu Hrvata ili na podsticaju rađanja.

I šta ti misliš kako kraditna zaduženost pučanstva u Hrvatskoj utiče na demografska kretanja?
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction