Pogledaj jedan post
Old 27.11.2011., 14:30   #13
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Rekao si da ništa nije pogodio od 2008. na ovamo, ja ne znam je li i što izjavljivao po medijima o dionicama prije pisanja bloga početkom 2009. (daj link, ali i ovako mogu reći da gotovo sigurno nije preporučiao ATPL ili bilo kojeg drugog brodara ili građevinara 2007., nešto si pomiješao), ali otkad je počeo s pisanjem bloga je pogododio itekako (pogledaj još jednom onu tablicu što sam stavio).

Zato mi nije jasno čemu iznošenje neistina.

Legitimno je misliti da su mu analize bezvezne i da piše gluposti.
Ali iznositi neistine kako je sve promašio nije u redu.
Ali ako te to čini sretnim, samo naprijed.
Svatko tko je predložio kupnju dionica u trećem mjesecu 2009 je pogodio......ja ih znam prilično......pa tako je i NB pogodio.....
A to što ti ne znaš što je NB hvalio početkom 2008. godine nije moj problem......

I pazi, nisam ja rekao da je on sve promašio od 2008. nego da je promašio sve što je predlagao tokom 2008. godine, što znači da je na svemu što je kupio početkom 2008.g zabilježio minuse.....znam i koje je predlagao i znam da ih više nema.....
baš ću zapisati njegovu prognozu da vidim kakve će biti cijene za dvije godine da vidim što će to zaraditi dioničari na njegovim zicerima
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom