Tema: Louise Hay
Pogledaj jedan post
Old 05.04.2012., 12:28   #218
Pozdrav svima,
Javljam vam se iz Beograda i jako me zanima ova tema jer autorku obozavam i procitala sam dosta njenog materijala. Iako me dosta toga zbinjuje i mnogo toga ne uspevam da sprovedem u delo iako bih volela. Ipomenna moram da priznam da sam zadivljena tvojom zrelošću, ako sam dobro shvatila da imas 20 godina? Svaka cast...
Za one koji vole da meditiraju i ne mislim samo na one koji boluju od necega (jer ja hvala bogu nemam neke bolesti ozbiljnije prirode) saljem vam ovaj link sa njenom meditacijom koja je na youtubu i koja smatram da je divna i jako opustajuća i smirujuca kao i sama Luise :

http://www.youtube.com/watch?v=B0PD4...olz&playnext=1

Stvarno sam oprezan tip i volim da gledam daleko ispred sebe (sto je i dobro i lose) pa mislim da je prevencija najbolje resenje za neke buduce bolesti ili probleme. S obzirom da sam imala prilike više puta da porazgovaram sa psiholozima (a zamislilte nisam nemam dijagnozu ) postoji veliki broj sličnosti sa načinima na koje psihologija vidi fizičke bolesti i veliki broj njih se i zvanično vodi da imaju korene u psihi. Mislim da bi mnogi bili iznenadjeni.... Elem jako mi se dopada tema i uspela sam da procitam...70% pa se nadam da cete me primiti u pozitivni deo polemike i da cemo moci da procaskamo jos malo na tu temu
veliki Pozdrav svima!!
Nevena123 is offline  
Odgovori s citatom