Tema: Egzorcizam
Pogledaj jedan post
Old 06.12.2014., 13:48   #71
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ukratko: osjetio bih u snu ili stvarnosti naglu pojavu neke negative. Ne znam kako to objasniti, kao da sam zrak ispunjava snažna negativna energija. Budući da se bavim lucidnim snovima, znam kada nešto nije element mojih snova jer ga ne mogu promijeniti mislima.

Obično nakon toga uočim entitet. U snu zna izgledati kao neki demon gadnog izgleda, te redovito kreću u fizičke napade. Ali nije to udaranje i da grizu, više kao da guraju ruke prema meni i time oduzimaju energiju. U stvarnosti je to bila biče crnog isijavanja. Ne znam kako drugačije objasniti. Kao da su od najtamnije tame, koja nekako svijetli.

Prvi puta kad sam ga vidio u stvarnosti, radilo se o mračnom umu, ali osjećao sam da je iznimno smiren i inteligentan. Ništa mi nije napravilo, pa nemam pojma zašto se pojavio. Drugi puta sam osjećao manje zla i gotovo nikakvu inteligenciju. Vidio sam ga kako sjedi na rubu mog kreveta, te doslovno osjećao njegovu težinu. Kad sam ga uspio otjerati, pola sata kasnije čula se neka čudna buka u sobi.

Uglavnom, čuo sam dosta teorija tko su/što su, ali ne želim raditi zaključke jer zapravo nemam pojma. Bitno mi je da sam se naučio obraniti, i da me više ne dira ako se pojave.
Uvijek postanem jako sumnjičav kada se demone počne opisivati u smislu fizičke, materijalne pojave..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom