Pogledaj jedan post
Old 04.11.2015., 15:24   #91
Quote:
štancer kaže: Pogledaj post
Osobno sam spreman potrošit vrijeme koje nemam, jer i meni kuhaju te mogućnosti da ih u tom naivnom "potpisivanju reformi" (ti likovi su spremni potpisati sve samo da se ustoliče u fotelje) na kraju ne spreveslaju i konzekventno, onemoguće da izazovu nove izbore, doslovce po gradu tražiti čelnike MOST-a. Pa da ih ko Jehovin svjedok odgovaram uopće od takvih spika, već me toliko "zelo", s obzirom da je mogućnosti i vremena za ovu zemlju ostalo premalo, da sam nekim volonterkama MOST-a popovao na cesti ispred izbornog stožera jesu li uopće oni svjesni s KIM bi to oni, olfo pod nekim uvjetima, tikve sadili. I one rekle da će prenijeti vrhu stranke moje mišljenje
Al opet, s druge strane mislim da oni toga MORAJU biti svjesni, s obzirom da su se s najsurovijim izdancima te "stranke" i te kako hrvali na lokalnom nivou, a Prgomet bi po defaultu trebao ZNATI sve o modusu operandi te...da uopće ne koristim dalje pridjeve i "hipokoristike".
Da se razumijemo, isto de facto vrijedi i za SDP, jer na stranu diletantizam, oni su u sklopu prethodne koalicije jednako toliko duboko u javni sektor uhljebili stranačku vojsku koja nadzire tokove novca, da iz toga nema za njih izlaza, osim tako nastaviti.
Sve drugo je predstava za javnost.

Apsolutno da vrijedi za SDP, ali u postizbornoj trgovini, oni sigurno nemaju ni približno takve resurse poput HDZ-a. Ne samo zato jer nisu ukrali ni 10% njihovih uspjeha, nego jer se kod njih prvenstveno kralo za pojedince. Kod HDZ-a je i više nego evidentno to išlo u 2 smjera. Ponavljam, ako imaš platiti nekome da ne pjeva za suparnike pola milje, zamisli koliko mogućnosti samo imaš.

Sve vidiš i u kampanjama. SDP nedvojbeno i ima više reklama(bar na tv-u koji je najskuplji medij), ali oni su gotovo sve prikupili preko kredita....HDZ besramno iz izbora u izbore uz sve ukradeno još ima obraza na "donacijskim večerama" prikupit milijune. Zamisli koliko je još takvih bilo "tajnih" večera.

Uglavnom zato ja i redovito pišem da je HDZ već praktički nova vlast. SDP ima samo i jedino šansi ako bi osvojili sa ORAH-om, IDS-om dovoljno da imaju 76 mandata. Čak ni Srbe ne bi tu stavio. Uglavnom, jako, jako nerealno.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom