Tema: Mononukleoza
Pogledaj jedan post
Old 10.07.2017., 18:00   #107
Pale su nam jetrene i to znatno, iako su još povišene, neutrofili su ispod donje granice, karantena i dalje na snazi da mu netko ne donese u goste neke bakterije nepotrebno.

LDH s 530 pao na 499.

Ja sad stvarno ne znam kaj da mislim jer su nam na zaraznoj rekli ono što je pedica samo ponovila: shvatite ozbiljno mirovanje i dijetu i kontrola nakon što probe dođu u normalu svaka 2-3 mjeseca kroz dvije godine.

Ako se ovo ne odradi sada kako treba, može preći u kronično stanje, komplikacije poput ciroze i slično.

Lik na zaraznoj mlad, ne vjerujem da baš propagira zastarjele savjete.

Pedica mi je naglasila da ustupke ne radi kod mononukleoze i kod streptokoka i da se pridržavam njenih uputa.
More ćemo raspravljati na idućoj kontroli, postoji vjerojatnost da bude sve ok do 9. mjeseca.
Vrtić je out po mogućnosti do konca rujna tj. što duže da mu se imunološki sustav oporavi.

Susjeda mi rekla da njena mala nakon preboljenja već dvije godine vucara konstantno povišenu temperaturu uz umor i da ona kuži zašto su svi tako nabrijani.

U svakom slučaju, držat ćemo se ovih strogih smjernica dok vrijednosti ne padnu na normalu sigurno jer su nas fakat isprepadali na obje fronte.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom