Tema: Mononukleoza
Pogledaj jedan post
Old 13.07.2017., 11:55   #111
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa treba se drzati strogo, prehrana i mirovanje, svakako. nije monica zajebancija.
ali ajde, jesi li ikad cula da je netko ko je imao mononukleozu lezao u krevetu 3 mjeseca? mirovanje je bez napora, bez divljanja, bez umaranja.
pa skolarci se vracaju u skolu nakon 3-4 tjedna max, jos i jetrene budu povisene. monica moze ostatiti jetru na duze vrijeme, to je istina, ali nije bas redovna posljedica a za kontrolu svakih par mjeseci kroz dvije godine zbilja nisam cula jos.
treba paziti slezenu ako je natecena, nece trenirati za triatlon jbt, ali ne mora se lezat.
voljela bi da se javi netko strucniji, ja sam vec pozabopravljala sve sto sam tada saznala, davno je bilo

ono sto znam je da je mala nakon sto su joj pale vrijednosti bila ful zdravo dijete, nije se ni razboljevala niti ista posebno cuvala.
na jesen sam pitala pedicu moze li u vrticu na sport, rekla je da naravno da moze i to je bilo to.
Hm, pa nitko nigdje nije spomenuo ležanje

Samo komentiram kako me čudi tolika strogoća od strane infektologa i pedice, kako po pitanju duljine mirovanja, tako i po pitanju vraćanja u kolektiv i redovnih pretraga nakon što vrijednosti padnu na normalnu razinu.

A možda je to individualna stvar

U međuvremenu sam u razgovoru s okolinom skužila da nisam jedina koja je dobila takve upute.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom