Pogledaj jedan post
Old 14.08.2017., 23:45   #19
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Zato se Kina nece ukljuciti u nukleani rat. Da ne ugrozi vanjsku trgovinu.
Sok u svijetu zbog atomske bombe ce iskorisriti centralne banke da obrisu bilance (obicna objava da su bilance ciste).

To znaci smanjenje duga u svijetu, a stednja ce svima ostati onolika kolika je bila. Kao i cijene.
Drugim rijecima jos brzi rast svijetskog BDP-a.
Kina debeljku ujedno diktira pravac djelovanja i neutralna je dokle se ne pokrene bešto konkretnije.Rat između Koreja bi nedvojbeno Kinu vrlo brzo uključio i plasirao na stranu sjevera radi izbjegavanja velike humanitarne katastrofe(velikog broja izbjeglica).

Zanimljivo mi je nešto drugo,trend spominjanja upotrebe nuklearnoga naoružanja u javnosti i medijima.Nije pitanje hoće li se udar desiti već kada,jer javnost(globalno gledajući)samo što psihološki nije spremna.

i ja ne vidim moguće udare kao moguću apokalipsu već kontrolirane udare kako bi se uveo taj novi trend nuklearnog ratovanja jel.Zanimljivo će biti pratiti ekonomiju u periodu od prve nekonvencionalno ispaljene rakete do moguće potpune apokalipse(ako ikada do nje dođe).

Pitanje jeste ima li Trump muda za preventivan napad ili mu je među nogama jajovod.
Sudeći po svemu u interesu je maknuti debeljka sa diktature na sjevernoj strani a samim time zaigrati se Kini u dvorištu.

Ekonomski gledajući zaboravite na korištenje samsung uređaja(LG)i hyunday automobila a tu bi i sony bio pod upitnikom.Tehnički bi dosta toga stalo na neko vrijeme.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom