Pogledaj jedan post
Old 15.09.2017., 11:45   #8
Quote:
Depromanijak kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Evo prvi put se izjasnujem na ovom forumu pa ako neko moze izdvojiti nesto vremena procita moju situaciju i ako ima neki dobar savjet bilo bi mi drago.
Pa ne znam, ali ako si umoran nakon svega i ako ti treba koja godina ležanja i nerađenja ničega, nemoj se zbog toga loše osjećati i prekoravati. Iscrpljen si i uzmi si vrijeme koje ti treba da dođeš k sebi. Ja vjerujem da ako budeš samo odmarao i na ništa se prisiljavao, da će ti se mic po mic vratit energija i volja za život. Barem je to kod mene uvijek tako funkcioniralo. Budi sretan da imaš taj stan s bratom gdje možeš biti na miru i da imaš koliko toliko riješen neki financijski minimum pa imaš to dragocijeno vrijeme da se možeš posvetiti sebi i svom odmoru. Mir u tebe će doći postupno, sad si recimo fizički u miru, ali u tijelo i mozak su ti još uvijek urezani ti stresovi, nezadovoljstvo i očaj. Daj si priliku da to polako izblijedi iz tebe kako se budu odvijali novi događaji. Ali nemoj ništa forsirat jer trenutno za to nemaš snage. Da, to vrijeme će ti trebati i za obradu svih loših stvari koje su ti se događale, to neće biti baš najugodnije, ali je nužno proći kroz tu fazu, kako bi to sve mogao prihvatiti i ostaviti iza sebe. to je isto proces dolaženja k sebi. (primjerice, ako te uhvate misli da život nije bio fer prema tebi i ljutnja zbog toga, pa da shvatiš da nisi jedini i da ima jako puno ljudi u takvim situacijama i sl.)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom