Pogledaj jedan post
Old 24.09.2017., 15:57   #84
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post

Jamesbond, o tebi puno govori kada nekoga uopce opisujes sa "fuj" tako da se ja tebi nemam sta opravdavat. Ne, isto bi mi bilo da je decko siromasan takoder jer kao sto sam rekla, siromastvo me ne dira vec zapustenost i joj kakav sok sto nisam najponosnija na tatu alkoholicara. Sok i nevjerica stvarno. Fuj tebi.
E pa draga moja, ako si vec iskrena prema svom decku onda budi iskrena do kraja.
Sram te rodjenih roditelja, jer te sram kako oni zive.
To je njihov izbor, a ne tvoj.
Ako je tebe tvoj decko prihvatio kakva jesi, onda ga ne bi trebalo biti briga jel tvojim roditeljima smeta zastopani lavandin ili sta si vec nabrojala. To uopce nije bitno jer ne definira tebe kao osobu.
Ali ocito je da ti mislis da te definira. Dakle lazes sebe i decka i svakog oko sebe.
Eto objasnio sam ti svoj fuj.

A sada ti meni reci zasto meni fuj? Jer se trudim biti iskren u odnosu sa bliskim ljudima?
Ako je zbog toga fuj, onda ga prihvatam kao compliment. Hvala.

EDIT: A interesantan podatak kako se sad spomenuo moguci shock zbog tate alkoholicara a do sada ni rijeci o tome kao razloga nedovodjenja decka u kucu.
To je jos jedan dokaz neiskrenosti i nepovjerenja u decka (sada vec sumnjam da si troll)

Zadnje uređivanje jamesbond : 24.09.2017. at 16:09.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom