Pogledaj jedan post
Old 29.03.2007., 15:10   #78
Quote:
blueButterfly kaže: Pogledaj post
Najdraža frendica se udaje, ja sam zadužena za pripremu djevojačke....

stripera ne želim, nemam prazan stan a htjela bi nešto originalno...drukčije...
samo izlazak van - Hemingway, Saloon i sl. mi se čine nekako isforsiranim, kao svi ćemo se trudit zabaviti jer je djevojačka a tko zna kako će to ispasti..

pretražila sam forum ali nema baš ničeg korisnog o ovoj temi a ja nemam ideja pa vas eto molim za pomoć
Ne znam odakle si i da li se to može kod vas, ali ja sam prije par godina svojoj kumi organizirala djevojačku večer tako da sam unajmila manji kafić. Gazda je tražio 1500 kuna i nabavio nam je sve piće koje sam tražila i to bez marže. Koristile smo njegovu liniju i razglas. Naravno ako se što razbije to se plaća posebno. Dobile smo ključeve i dogovor je bio da mu ih vratimo u 8.00. Ti si rekla da ne želiš stripera (kod nje je bio), došao i Zg-a za 500 kuna. Napravila sam švedski stol, ovale i salate sam naručila u Billi, gdje sam kupila i voće i grickalice. Kolače sam ja pekla, mama mi je ispekla slane kiflice umjesto kruha. Bilo nas je tridesetak. Troškove za sve osim kolača i kiflica smo podjelile (naravno mlada ne) tako da nas je sve izašlo oko 120 kuna što stvarno nije bilo puno. Bilo je super, prošlo je bez ikakvih problema. Eto, to je moje iskustvo.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom