Pogledaj jedan post
Old 12.11.2011., 16:00   #2018
a ne znam šta da vam kažem....sretna sam, i nisam sretna, eto kako mi je, nisam ni znala da postoji takvo stanje do sada...najviše mi žao Zehre, ona nam ode, još jedna ep sa njom nadam se da će se brzo oporaviti i da će nam se vratiti....

e sada , što se tiče prsten...Emir je nju nazvao lopovom, nije joj ništa vjerovao, mislio je kada uđe u zlataru da će nju zateći, a ne Seher....ne vjeruje joj, kao ni onda kada se onesvijestila , on je samo stajao i upalio nakon koju minutu da je za ozbiljno, oooo tu sam se nasekirala...al kada je u bolnici bio s njom i kada joj je rekao- kako joj nije vjerovao da se onesvijestila, da igra neku igru, da ga je do tog stadija dovela ( da joj ne vjeruje), srce mi je puklo ....u ovoj ep mi je emira jako žao bilo, i još mi nije dobro....i kada joj je rekao IZVINI i nakon njezinih prigovora bacio prsten ( tu sam se odvalila smijat Seher-tuka) i rekao da ga ionako nije ni nosila ........
ali što se tiče Ferihe, nije joj lako i njezini prigovori Emiru prije bacanja prstena su bili s razlogom, preko teških riječi se baš tako lako ne može samo preći.............

i scena kada ona njemu kaže da je sve završilo trenutkom useljenja u zgradu i dovođenjem djevojaka za jednu noć jooooj majko mila...ali i tu je upravu Feriha, također nešto preko čega se ne može lako preći...

poludit ću ljudi moji...ne znam više šta pišem...oboje su u pravu, ali Emir je prvi popustio svojim dolaženjem u školu i željom za razgovorom.... ovako nekad pomislim da on nju više voli nego ona njega .... I vrijeme je da sjednu i normalno razgovaraju...Emir je naučio svoju lekciju i spreman je, al izgleda da je Feri još tvrdoglava što se tiče toga...shvatam ih oboje, al ja više ovo ne mogu da gledam

i da Mr.L i Emir i Feriha, E i F jako iznenađeni što ga vide, L volim te,al faca ti je bila, da te šakom prokinem...al dobro možda se tako sada mora ponašati ( prema svojim studentim i nadam se da neće iskoristiti svoj položaj kako bi stao između njih dvoje, da nema neki plan) i ne vjer da će on neke probleme stvarati, jedino može pomoći...al i to ostaje na NADAM SE.......

al sve u svemu sretna sam ali i nisam...nisam radi svega navedenog, a jesam zbog toga što se razriješila situacija sa prstenom, i što je Emir obrusio svom ocu...i zato što Koray bježi od Hande....










iznenađenjeeee ccc



želimmm ovooooo






E: Izvni. Mislio sam da ti hoces da prodas prsten. F:Zasto se izvinjavas. Pa ja sam s tobom bila zbog para. Ukrala sam Dzansuin zivot. Sa gospodinom Levantom imam tajnu vezu, pa zasto onda da ne prodam i prsten. E:Ti taj prsten nisi ni nosila. F: Rekla sam da cu ga nositi kad ga zasluzim. Nisam ga zasluzila. A posto vise "mi" ne postojimo, necu ga ni zasluziti. E: Jeli tako? Baca prsten u more. smrccccccccccc
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.

Zadnje uređivanje whitelily : 12.11.2011. at 16:07.
whitelily is offline