Tema: Mejdan odaja
Pogledaj jedan post
Old 25.04.2008., 03:49   #19
Quote:
insaninside kaže: Pogledaj post
Obzirom da se dječaci glože na religiji,a curice mudro šute, možda i salavate donose , evo jedan tekst iz Šebi Arusa, to je godišnjak, kao neki almanah, oni koji vole Mevlanu tako nekad u decembru 17og u Sarajevu mogu ophoditi jednu tekiju i tamo sresti ugodno društvo poslušati ilahiju u izvodjenju Velije ili Strika ili koga drugoga a kasnije sve to izadje uredno zapisano u jednom broju.

No nebitno koliko je meni draga ova priča, koja nadam se neće izazvati neke negativne emocije kod dijela pripadnika ummeta a posjetioca ovoga foruma.

ono što je broj pa tačkice .....to piše orginalni tekst pa sam mislio da nije nužno i to da se tipka

Selam alejkum i svako dobro i nek ruže cvjetajusvimštoimanimaju

.
Osjećam se prozvanom a i Smješkica se smiješi, kooo da je vidim

Evo jednog spešl kudsi koji je pokrenuo koješta

Svake noći kada preostane zadnja trećina noći, Naš Gospodar, slavljen i uzvišen je On – silazi na najbliže nebo i kaže: Ima li ko da Me moli pa da mu molbu udovoljim? Ima li ko da od Mene traži pa da mu dam? Ima li ko da traži oprost pa da Mu oprostim?


edit: pogled prema satu

Eh, da, opet edit: Smješkice hvala na recepturi, pomoglo je, al bit će bolje nadam se
__________________
"Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve što vas u životu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo što su se obukli u odijela koja ste im vi sami sašili..." DPS 2

Zadnje uređivanje sjena. : 25.04.2008. at 04:41. Reason: tvrde jabuke
sjena. is offline