Pogledaj jedan post
Old 23.06.2004., 07:43   #2
Krvarenje (i blago kao kod hemeroida), prije toga poremećaj stolice, ukoliko je bila redovita i normalna.Nažalost ne mora se pojaviti ni jedan simptom u početku.
U svakom slučaju JEDINO kolonoskopija otkriva je li rak ili nešto slično (polipi na pr.).Jer jedino kolonoskop prodire dovoljno duboko da liječnik sa sigurnošću može donijeti dijagnozu.
(Ovo ja laički, koliko znam od stučnjaka, koji mi je trenutno nedostupan,pa da bih možda napisala nešto detaljnije.Tokom dana ću se javiti još, ako ti netko drugi ne odgovori dodatno).
Jedino što apsolutno sigurno znam je da treba, na i najmanji znak sumnje, obaviti kolonoskopiju.Ne čekati mjesecima na red nego pitati tko radi privatno (ili uhvatiti vezu u bolnici) i obaviti je.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom