Tema: Cane Corso
Pogledaj jedan post
Old 11.12.2010., 15:08   #48
Kao prvo...Kada ti odradis radno vrijeme od 8 do 18...koliko ces imati snage da se potpuno psu posvetis do jedno 21sat...?!I tako narednih 15 godina!Znaci dodes kuci sa posla crknut i sada trebas ici trcati sa psom...?!Mozda to mozes sada izdrzati (neznam koliko ti je godina) ali kada budes imao jos +10godina...?!

Drugo ja sam to rekao iz iskustva, jer mi je NJ.ovčar tako podivljao...Nije me bilo po cijeli dan i onda kada sam dosao kući posvetio sam mu svo vrijeme, ali je njemu to vrijeme bilo toliko dragocijeno i zelio me samo za sebe, pa je kao rezultat napadao bez razloga svakoga tko mi se približi!

Treće...Ja neznam imas li ti psa i ako da koliko si ih do sada imao?Pametan pas jednostavno ne moze biti normalan u takvim uvijetima...Pa u konacnici i čovjek kada je usamljen zapadne u depresiju...samo sto psi depresiju pretvaraju u agresiju!

Četvrto...Ne moraš biti očajna kućanica da bi imao psa, mozes jednostavno imati nekakav dobar posao na kojeg ćeš povesti i psa!Naravno to iskljucuje uredske poslove...ali recimo nekakva građevina ili slični poslovi, bez problema mozes...

Peto...Po tvom postu sam zakljucio kako ti mislis da su psi priglupi malo(?)
Recimo moja ekipa i ja kada bacimo neko roštiljanje i ja cijepam drva, meni moj pas pocne u gubici donositi cijepanice na panj (!!)
A i stalno govorite svi vi o nekakvoj socijalizaciji...Kako mislis da ce se pas socijalizirati ako je cijeli dan sam?!

P.S...Vi ste trazili u prvom postu da vlasnici napisu svoja i skustva i ja sam to napisao, a ti slobodno uzmi psa koji ce cijeli dan biti sam, pa ces nam onda ti za godinu dana napisati svoja iskustva!
ad_icted is offline  
Odgovori s citatom