Pogledaj jedan post
Old 02.11.2011., 21:00   #566
Pomoc!!

LJudi pozdrav ...stvari hitna. Imam pec na drva koja stoji u prizemlju . Na vrhu peci se nalazi celicna cijev (fi 14 mislim ) koja prolazi kroz deku te gornju prostoriju pa zatim opet prolazi kroz gornju deku i izlazi iz nje nekih 3-4 cm. Rupa kroz koju prolazi cijev je nekih 4-5 mm šira od cijevi pa sam tu pukotinu izmedju cijevi i deke popunija silikonom za velike temp. E sad na vrh te cijevi koja je kroz gornju deku izasla nekih 3-4 cm sam montira gotove elemen. Radi se o cijevima kockama te izolaciji...na kraju sam postavija kapu. Sve skupa sam ugradija 4 elementa a problem se javija prilikom drugog treceg lozenja.Naime kroz malu pukotinu je pocela kapat nekakva voda neznam dal je to kondezacija. Neznam uopce zasto se javlja u onim gotovim elementima ...neznam dal je pitanje u tom sta sam umisto gotove vune nagura onu od knaufa koja mi je ostala ..pa sam pomislija da mozda na kojem dijelu mozda nisam dovoljno nagura...uglavnom ima li ko kakav savjet.p.s zaboravija rec da je ova montazna cijev sira oko cenat od celicne jer ona koja je navodno istih dimenzija nije odgovarala celicnoj tj bila je istih dim te celicna nje mogla uc u nju
argentum is offline  
Odgovori s citatom