Tema: 2017. sezona
Pogledaj jedan post
Old 23.04.2017., 09:10   #239
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Vise gluposti u svom zivotu nisam procitao i susdrzati cu se ikakvih komentara!!

The End, za mene je ova rasprava zavrsena a i iskreno boli me kifla za Hamilton vs Vettel.

Idem gledati Nascar, Indy, i Supercarse i to tim redosljedom.

Jedno ce vam biti uskoro jasno, Vettel nemoze biti svjetski prvak sa podjednakim bolidom kao Hamilton, nemoze biti ni prvak protiv Hamiltona ako ima malo brzi bolid.

Moze biti prvak u gore dva slucaja samo ako Mercedes bude nepouzdan a to se nece desiti.

Dakle svjetski prvak za 2017 je unaprijed jasan!!
Kad si ti počel gledat F1, jučer ???
Halo Vettel već ima osvojene naslove protiv Hamiltona u podjednako brzim bolidima ili čak i sporijem bolidu od Hamiltonovog
I ne nije čak ni jedini jer ima ga i Kimi, ima ga i Rosberg, a bogme ga je skoro imal i Massa no eto malo nam je pomogel Glock sa parkiranjem sa strane...
I gleč čuda Vettel je još onda eto u valjda ultra dominatnom STR-u bio ispred Hamiltona u krampu od McLarena u tom famoznom Brazilu 2008, i ne nije to Vettelu bilo jedini put te sezone da s tim ultra dominatnim STR-om bude ispred Hamiltona u krampu od McLarena

Kvragu ako je netko baš cijelu svoju karijeru vozio top bolide to je Hamilton, a svi naslovi osvojeni na jedvite jade
I to čak i u najdominatnijem bolidu svih vremena...
Al da to mi eto zaboravljamo da je Rosberg vanzemaljac, a i njegov brat Massa također
A da ne pričamo o nekim sezonama u kojima je Button vanzemljac eto bio viceprvak, a jadni Hamo u istom bolidu može nadljudskim snagama završit tek kao peti

O naslovu ove sezone, ako potraje ovo da Ferrari drži koliki-toliki priključak za Mečkom i ako im Mečka ne pobegne na preko pola sekunde prednosti ja sam eto potpuno siguran da je Vettelov i to baš zato kaj je s druge strane Hamilton
Da je kojim slučajem u tom bolidu Alonso pa čak i Rosberg baš i nebi bil tak ziher, no ovak nema ni najmanjeg straha

Naravno očekujem silni plač o kukulele nepouzdanoj Mečki i belosveckim zaverama po pitanju Hamiltona, ipak se tradicija mora poštivat
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom