Pogledaj jedan post
Old 23.04.2017., 11:01   #1235
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Pa ces nazvat i provjerit
Što je ovdje konkretno problem? Normalno da ću nazvat ako mi je hitno. Zvalo se i prije dok smo operirali samo fiksnim telefonima. Nedavno situacija: nas smo tri kolegice išla skupa na posao jednim autom. Sve se našle na jednom parkingu gdje su druge dvije ostavile svoje aute i ja sam vozila dalje. U povratku ih ostavim na istom mjestu i produžim u kupovinu, vraćam se kući i kuham ručak. Kad na viberu poruke u našoj grupi koje jednostavno nisam vidjela u gužvi i vožnji (imam dosta grupa na viberu u koje vječito netko nešto tipka i izluđuje me taj zvuk pa ga isključim jer većinom trkeljamo o trivijalnim stvarima). Ovoj što putuje dosta dalje je bila probušena guma, a ne zna nikoga u našem gradu. Da me bar nazvala, odmah bih joj se nacrtala tamo. Zašto je problem nazvat i provjerit? Ako mi je frka za javit se, nazvat ću u što kraćem roku natrag, ali će mi biti jasno da je nešto bitno posrijedi.

Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A jesi bila prava prijateljica.
I ovo isto... Moja frendica s kojom sam iz vrtićkih dana, cijelu osnovnu, cijelu srednju skupa... Čak i cimerice na faksu. Ona se zatelebala i nakačila na tipa koji je od nje radio budalu. Pravila se da joj je to ok, da su si 'frendovi s beneficijama' (on se vani u ekipi pravio da su samo površni poznanici), no kada bi bila sama u 4 zida tulila je i mulila i samo o njemu pričala, bila nezainteresirana za izlaske ako njega neće biti tamo, a ako bi bio, cvala u nedogled iako je nije doživljavao. To nije bio problem jer je ona znala da on nju obožava. Onda dođemo natrag u stan i ako se lik nakon sat-dva polupijan pojavi na vratima da obavi svoje, ona dobije poriv za životom sljedećih nekoliko dana, a ako ne, tuga, čemer, jad, nepojavljivanje u javnosti... Ja sam htjela pomoći i masu puta je pokušala izvući iz toga na sve moguće i nemoguće načine. Nisam odustajala kao prava prijateljica, ali je njoj doklinčilo kada sam naposljetku rekla da mi je pun kufer. Neka radi što hoće, ja joj više drobit neću, ali neka ne drobi ni ona meni kada je tako kao krpu iscijedi i rokne kao zadnje smeće. Ona se naljutila, zahladila i nije pričala sa mnom dobrih 2 godine dok i sama nije nadošla.

Nakon takvog iskustva, danas bih postupila drugačije.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom