Pogledaj jedan post
Old 29.11.2008., 22:12   #19
Srčani

ovako stalno imama strah da sam prezivila srcani
i uvijek sam to nekako pripisivala svojim neki musicama i sl

no danas kad sam saznala da mi je tata prvi srcani sa 28 vise mi nije smijesno
naime,imama viska kila,ali nalazi su mi svi uredu osim zeljeza koje je nisko i imam neke hormonalane poremecaje,ali to se jos istrazuje

otkad mi je mama imala moždani prije 3 godine,stalno sam pocela mislit o tome,i stalno sam imala visoki tlak,jednom je bio tako visok da mi se povracalao i dok sam upiela dosetat do doktora(jer nemam auto)tlak je bio 160/110(ko zna koliki je bio prije),ali to jesu bila stresna doba,a znala sam mjesiti tlak da se tako nasekiram nekad pa je bio normalan


no s obzirom na to da su mi kile velike,tlak znao varirati,a tata imo srcani s 28,nemogu se oteti dojmu,da mozda to ne radi moja psiha

tlak sto sam mjerila koji put posljednjih godinu 2 je uvijek bio normalan,ali bojim se d aje mozda taj dan ostavio trag

neznam dali da pitam doktoricu,jer uvijek me nsto boli(a imam problema s kraljeznicom),i ne zelim da ispadne neki psihoticni ludjak,ali mislim da se to ipak precesto desava

neznam koja metoda bi najlakse pokazala da nije bil srcanog,jer vise neznam jel to moja anksioznost ili fizicki uzrok ili je mixano
Maddie is offline  
Odgovori s citatom