Pogledaj jedan post
Old 24.01.2007., 21:02   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
pa ne stavljaju sve bebe palce u usta za vrijeme sjedenje isto kao sto ni sve ne bale kad im zubi izlaze...moje ni jedno nije..a sjele su se same kad su bile spremne.uvjek me bilo strah da ce mi se djete baliti uzasno ka nastupe zubi ali suhlju djecu nisam vidla...sve je relativno.svako dijete je drugacije.i svako reagira drugacije.
zdrava beba sa 5 mjeseci(6 najkasnije) mora sjediti bez rusenja.hodanje je vec druga stvar...neko prije neko ranije.naravno ako se djete sa 5 mjeseci ne dize u sjedeci polozaj da se treba malo raspitati cemu taj zastoj u razvoju...i ne ju/ga sam gurati u sjedeci polozaj.
ne znam jesi mislila na moj post, ali ako jesi ja nisam rekla da stavljaju palce u usta dok sjede već kad stave nogice u usta u ležećem položaju znači da mu je kraljež. spremna za sjedenje. ok, istina neće svako dijete staviti nogicu u usta ali kad to učini spremno je za sjediti!
meni nisu rekli da zdrava beba mora sjediti sa 6 mj. moja ima 6 i ne sjedi i nitko mi nije rekao da zaostaje! dapače!
hmmm7 is offline  
Odgovori s citatom