Pogledaj jedan post
Old 05.02.2009., 21:10   #13
Quote:
gleme1 kaže: Pogledaj post
evo bio sam na punkciji. Uglavnom ispada da je u tom cvoru neki gnoj, kao da je upaljen neznam. U uzorku je bio samo gnoj dali to znaci da mogu eliminirati bilokakav tumor ili takvo nesto. Pitao sam doktoricu koja je to radila, al nisam dobio konkretan odgovor rekla je kao da je neka upala u pitanju, pljuvacna zlijezda mozda nesto uglavnom nista konkretno. U razgovoru dviju tih doktorica, dok je trajao uzv cuo sam vidis ovaj cvor, e a vidis ovu sjenu iza, hipo cvor bla bla bla. Sto se tice stitnjace ona uvecana nije, jer je doktorica to pisala preko necijeg drugog nalaza tako da je to difuzno povecana ostalo od nekog drugog pacijenta. Dobio sam drugi nalaz i na tom nalazu nenormalan je samo taj cvor, za stitnjacu nema nista samo dimenzije ali uvecana nije. Jos su spominjale neku cistu ili nesto, sad treba cekat 10 dana da mi dode nalaz.

Pa dok cekam sta mislite sta bi to moglo biti, ako je u uzorku sami gnoj. Tumor da eliminiram ili?
ja mislim da se možeš smiriti.Ako si imao gnoj bit če da se radi o upalnom čvoru, zapravo sadržaj toga čvora doktorica ne može odrediti golim okom.Smirit se moraš tih deset dana , a nalaz će najvjerojatnije pokazat upalni proces u čvoru.Cista nije ništa strašno malo je ljudi koji nemaju jednu dvije ciste, ali u svakom slučaju taj čvor je u štitnjači i to znaći da imaš problema sa njom. Ne mora biti nikakav tumor, možda da ne bude niti bilo kakve terapije nego da se prati a ako bude nalaz sumnjim onda će oni to odstranit.Ništa ne brini i recimo da je čvor upaljen. Si radio hormone mislim jesul ti vadili krv?
To što štitnjača nije difuzno uvećana nije pokazatelj da se u njoj nešto ne događa, mislim upala ili bilo što drugo.Hrabro do kraja, ali recimo da nije ništa ozbiljno
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom