Pogledaj jedan post
Old 25.01.2011., 01:12   #64
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Imam problem: Poprilično sm smotan na radu s računalom pa stoga imam i ovaj problem: Kada sam se 1. put ulogirao na forum, pojma više nemam koju sam lozinku koristio. Sada sam promijenio operatera i računalo i ne mogu sa novog računala da se prijavim. Dobivam bulletin poruku da dam svoj e-mail adresu S KOJEG sam se 1. put prijavio. Problem mi je u tome da sam ja tu adresu izgubio( nehotice promijenio pošto sam smotan) pa ne mogu dati tu adresu kada je nemam .Što mogu uraditi? ( sada ovo pišem sa starog računala i adrese )
Nista. Zaboravi taj account, jer admin ti moze promjeniti password i e-mail, ali ti nemas nacina dokazati da je taj account tvoj, a s tom forom bi se moglo traziti mjenjanje bilo cijeg accounta na koji si naisao da je ulogiran. Recimo dodes u internet caffe i netko je ostao logiran, pa trazis promjenu njegovog maila u svoj i ukrades mu account.

Stvar je jednostavna, ako znas password, onda mozes promjeniti e-mail dokazujuci passom da je to tvoj acc, ako ne znas password, mozes si ga poslati na e-mail i logirajuci se na mail dokazati da je acc tvoj.

Ako ne znas ni pass ni e-mail, onda ne mozes dokazati da je account tvoj.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom