Pogledaj jedan post
Old 25.01.2011., 20:12   #70
Quote:
sfar kaže: Pogledaj post
Prvo ako je ovo tehnička poruka za forum ,a ne učenje za rad na kompjuteru onda mi molim Te reci ako ja neznam zašto večina ljudi ovdje na forumu ima isti problem . Konkretno ja na drugim forumima nemam probleme koje sam naveo i to dokazuje da kod vas nešto ne štima .
1. kako da Ti objasnim miješa slova ajd recimo ovako ja pišem neku rečenicu
(a to sam i dokazao ovdje samo treba pogledati 10 postova ili više od prije.)
evo primjer . ja pišem - a ono ispadne aj pšiem . znači ako ja stisnem ja ovdje se pokaže aj , pišem - pšiem. pokušao sam polakom slovo po slovo i vidio da dok ja stisnem jedno slovo ne pokazuje se ništa no tek kad stisnem drugo onda je ovo drugo prije od onaog koje sam stisnuo prvo.
moram reć idem i na druge forume i tamo mi se ništa takvo ne događa. možda se javi još netko sa ovim problemom. evo toliko o tom "brum- brum"
garantiram da je računalo ok , ajd recimo koliko se ja kužim , no očito da ču morat i na danju doobuku ovdje na forumu .
Nemoj se ljutiti ali pokušavam ukazat na probleme koji se kod mene dešavaju
i nisam ovdje registriran 2mj već 2god , tako da već podosta znam o ovom forumu i kako se logirat itd.
Ovo garantinrano nema veze s forumom, nego isključivo s tobom ili tvojim računalom. Ja sam diplomirani inženjer računarstva koji se profesionalno bavi izradom web aplikacija koje koriste iste tehnologije koje koristi i ovaj forum. Tako da se više nego izvrsno razumijem u tu tematiku. Pa ako ti kažem da je problem negdje kod tebe, onda mi vjeruj da tako i jest. Jer drugačije objašnjenje od ovog mog nema nikakvog smisla. To je jasno svakome tko se dovoljno razumije u web tenologije.

Quote:
sfar kaže: Pogledaj post
evo i sad kad sam pokušao poslatio ovaj komentar bacilo me dva puta van i opet traži lozinku i kor. ime.
Ovo sam rekao da jest problem foruma. Ali sam također ponudio i dva kvazirješenja koja pomažu u međuvremenu (provjereno 100% rade), dok se problem ne otkloni. A kad će se problem otkloniti, ne znam. Ali je za pretpostaviti da neće tako skoro. Stoga koristite jedno od ponuđenih rješenja.
__________________
...

Zadnje uređivanje Wrbhhh : 25.01.2011. at 20:19.
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom