Pogledaj jedan post
Old 22.01.2008., 20:19   #8
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Ove slike koje si zadnje stavila su čak i simpatične ,njima stoji, ALI Japanci su dosta nizak narod,a ova odjeća po zadnjim slikama podsjeća malo na dječiju ,siguran sam da zgodnim ,visokim djevojkama ne bi ni približno dobro stajala kao ovim niskim curama -to su sve nekakve asocijacije.Primjetit ćete da ove na slikama imaju sve visoke đonove,jasno je da se bore sa visinom,neki su možda i iskompleksirani i sve će izmišljat da bi izgledali slađe kao niski.
da tako se je mislilo i kada je stil krenuo na zapadu. puno cura je bilo obeshrabreno radi toga. ali, ispostavilo se je kada su se cure malo ufurale u stil da je to potpuno netocno. na kraju ima mnogo cura u lolita zajednicama koje izgledaju bolje od vecine japanskih lolita i izgledaju poput modela iz casopisa. dapace ima i cura drugih rasa koje bas rade kao modeli za lolita casopise i predivne su u tome.

moram napomenuti da sam ovdje stavila samo najbolje slike koje sam pronasla, cura koje su stvarno lijepe i dobro obucene i stil im super stoji. za pola slika u jap. street fashion casopisima to nije slucaj. osim toga stavila sam samo japanke jer su to skenovi iz casopisa. inace bi stavila slike zapadnih lolita ali one su ipak njihovo privatno vlasnistvo i ne bi bilo od mene u redu da ih stavim ovdje. niti bi ja voljela da one tako stavljaju moje slike. zapadni lolita casopisi nazalost jos ne postoje (ali je jedan trenutno u pripremi). stvar visine je cisto stvar duzine odjece. postoje pravila u duzini i uostalom vec se na nekome vidi kako mu to stoji. to se itekako uzima u obzir pa mnogo cura koje su recimo 180 cm visoke ili presiroke za jap. brandove odjecu nabavljaju na drugi nacin, daju ih sivati posebno za svoj tip tijela, neke stvari ne nose. sve je stvar dobrog pristajanja odjece i osjecaja za stil, a slatkih i ruznih cura ima i u japanu i van japana. to nema nikakve veze.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom