Pogledaj jedan post
Old 03.11.2008., 18:06   #8
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Nema ti tu pomoći sa travama i sl. Liječnik ti je jedino rješenje, a vjeruj mi kad ti kažem da se igrati sa štitnjačom nije najmudrije. Vidjela sam svašta.
Ako pod hitno ne počneš liječiti hipotireozu, zdebljat ćeš se i to jako, neovisno o tome koliko jedeš. Druga stvar, problemi sa štitnjačom nisu izlječivi u potpunosti, odnosno terapija traje neodređeno. (Terapija lijekovima, naravno). Okani se bioenergetičara i odi kod specijaliste. To ti je moja preporuka. Sretno!
Žena je došla na forum za preporuku alternativnim liječenjem, znači da je kod alopatskog liječnika već bila. Ako neznaš pametnije, šuti. Možeš joj preporučiti da ne ostavlja svoju konvencionalnu terapiju, ali kada je već došla tu ako joj nemožeš preporučiti ALTERNATIVU trenutnoj terapiji čemu korist od pametovanja.

Bioenergija može pomoći, kao i homeopatija. Takve stvari ne koštaju puno i svak može isprobati na svojoj koži ako već traži. Odbijati ljude od alternative je vrlo opasno ako već nemogu naći iscjeljenje kroz alopatsku medicinu, jer samim time djeluješ na psihu pacijenata koja dokazano može doprinjeti oporavku. Da tako nije nebi ni bilo efekta PLACEBO kojim se služe i mnogi doktori u US kako je pokazalo zadnje istraživanje.

Ostalo se sve svodi na pametovanje dogmama. Svi protivnici alternative bastupaju kao Kršćani želeći drugima dokazati svoju pamet. Ali nigdje ne daju konstruktivne savjete za rješenje problema.
Graham is offline  
Odgovori s citatom