Pogledaj jedan post
Old 03.01.2011., 14:38   #3
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Bit će tema (valjda) o navigaciji. Poslao sam PM assassinu još prije nove godine vezano za to. Imam kompletnu iGo navigaciju (koja je po mom mišljenju nešto bolja od Copilota i Sygic-a) u par rezolucija: 240x320, 320x480 i 480x800 sa prilično novim mapama, poi, voice, terrain i speedcam fajlovima i Motonav (800x480). Kako rapidshare i ostali serveri konstantno brišu linkove a DLC nije baš praktičan, najbolje rješenje bi bilo kad bi netko htio napraviti torrent.........
Kad to bude online lako je napisati tutorial i upute za instalaciju

meni je copilot drazi posto ima tocniju mapu za HRV, a o jednostavnosti koristenja i a pogotovo nabavljanja karata za bilo koji dio svijeta i da ne pricam,

nego sad da te pitam, ciju kartu koristis na igo-u?, navigonova mi je bila jako losa, navteq-ova, nesto bolja al opet losija od ove za copilot...

a ovo sto se tice linkova, to se ne moras ni truditi, sve te navigacije nisu besplatne, pa se postavljaje linkova na piratski sadrzaj jako kosi s pravilima ovog foruma... imam iskustva s tim bio sam buntovan... (bilo je prijetnji i zastrasivanja )
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom