Pogledaj jedan post
Old 02.07.2010., 08:49   #4
Čitam po raznim portalima da Nizozemci loše igraju...Iako mi nije jasno kako je 4 pobjede loše..To što igraju na minimum i profesionalno samo na prolaz nije loše.
Šta se očekuje da svaka tekma bude 5:0 ili 6:0...Velika su očekivanja zbog prošlog EURO-a na kojem su poderali puno jače momčadi sa po 3-4 gola razlike, dok se
danas na turniru bore sa malim momčadima za pobjedu. Mislim da igraju dosta dobro no ne onako kako znaju, a to će pokazati tek danas na tekmi. Problem je što nemaju
klasičnog napadača tipa Van Nistelrooy koji je imao nos za naći se na pravom mjestu u pravo vrijeme i koji je znao završiti svaku akciju i kojeg mnogi vratari, kada je unutar 16,
smatraju ubojicom. Igrat će se sigurno bez puno driblanja te mislim da bi Nizozemci mogli napraviti iznenađenje. Brazil ne igra atraktivno, igraju čvrsto, na zadnje redove i onda
brze kontre i time razbijaju igru. Igraju, usudio bih se reći monotono, te im dosta igrača k tome i fali. Volio bih vidjeti Elf i Oranje u finalu i mislim da to zaslužuju. Imaju jaku ekipu i pojedince
no nemaju trofeja. Trebali bi prekinuti taj niz i uzeti trofej. Robben im je samo taktička varka..Nije spreman, ovo ono, nije klinac. To se samo prezentira medijima. Mislim
da će Robben pokazati puno više i da će zadavati jako puno muka..Problem je samo u klasičnom napadu, kojeg nemaju..I naravno nadam se da će obrana biti na nivou. Marwijk je
najavio da ako će Brazil igrati 4-2-3-1 da bi Oranje mogle 4-1-4-1 s time da u obrani nikako ne bi ostavio igrače 1-1. To se ne smije dogoditi. I najavio je totalni nogomet (to smo imali prilike vidjeti),
brzo i hitre izmjene pozicija..Sve u svemu tekma bolja od finala

Boven Oranje Leeuwen!
House M.D. is offline